Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΚΑΤΑΤΕΘΕΙΣΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΩΝ Α΄& Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ 2015 - ΠΡΑΚΤΙΚΟ 2ο

ΓΕΛ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

ΠΡΑΚΤΙΚΟ Νο 2

Στον Εξαπλάτανο σήμερα Πέμπτη 12/02/2015 και ώρα 09:00 συνήλθε εκ νέου η επιτροπή που συστήθηκε για την επιλογή πρακτορείου που θα αναλάβει την πολυήμερη εκδρομή των μαθητών της Γ΄ τάξης του σχολείου. Δεδομένου ότι ο 1ος μειοδότης «ZORPIDIS TOURS» δεν ανταποκρίθηκε στις υποχρεώσεις του η επιτροπή προέβη στην επιλογή της 2ης καλύτερης προσφοράς για την 7ημερη εκδρομή του Σχολείου στην Κρήτη.

Οι υποβληθείσες προσφορές, όπως αυτές προέκυψαν από το άνοιγμα των προσφορών κατά τη συνεδρίαση της Παρασκευής 30/01/2015 φαίνονται στον παρακάτω πίνακα (δεν περιλαμβάνονται οι προσφορές με ξενοδοχεία εντός της πόλης του Ηρακλείου) :

ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

ΤΙΜΗ

ΖΟΡΠΙΔΗΣ

315

ΖΙΡΠΙΑΔΗΣ

CRETA BEACH ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ

372

ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ

MARILENA

399

419

ΕΡΜΗΣ

366

ATHOS HELLAS

ASTERIAS VILLAGE

385

2ος μειοδότης αναδείχθηκε το πρακτορείο «HERMES TOURS» όπως φαίνεται και στον παραπάνω πίνακα, το οποίο και επέλεξε η επιτροπή ομόφωνα.

ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Θεοδωρίδης Δημήτριος

Διευθυντής

Μαμάρας Ιωάννης

Συνοδός καθηγητής

Παναγιωτίδου Αθ.

Συνοδός καθηγήτρια

Τραπεζανίδης Γ.

Εκπρόσωπος Συλλόγου Γ. & Κ.

Μήντσου Βασίλειος.

Εκπρόσωπος μαθητών